Nowość w naszej kolekcji! Elegancki, klasyczny model – doskonały w swej prostocie. Wygodne siedzisko o prostej formie wykończono przyjemnym welurem w zdecydowanym kolorze fuksji. Pikowania nadają mu szykownego charakteru. To hoker, który będzie stanowił doskonały akcent kolorystyczny podkreślający zarówno nowoczesne jak i tradycyjne wnętrze.
- regulacja wysokości na siłowniku pneumatycznym
- siedzisko obrotowe ( 360 stopni )
- podpórka pod nogi
- siedzisko tapicerowane materiałem welurowym
- noga oraz podstawa lakierowana proszkowo na kolor czarny
- gumowa obwoluta na podstawie zapobiegająca rysowaniu podłogi
- hokery są fabrycznie nowe
- szerokość siedziska - 42 cm
- głębokość - 40cm
- wysokość oparcia - 40 cm
- wysokość min. siedziska - 60 cm
- wysokość max. siedziska - 80 cm
Dodatki: | brak |
Kolor podstawy: | srebrna |
Typ podstawy: | wysoka, płaska |
Materiał fotela: | welur |
Kolor fotela: | miodowy |
Łatwy zwrot towaru
KUP LUB ODBIERZ W NASZYM SKLEPIE
Inni klienci kupili również

FOTEL HR804CW LATTE WELUR CZARNY PODSTAWA
Bajeczny i wygodny hoker wykonany z miękkiego weluru, z fantazyjnie wykończonymi podłokietnikami. Fotel ten to doskonały mebel do eleganckich jadalni i kuchni ale także do salonów urody jako fotel do makijażu.
FOTEL HR8516K PUDROWY RÓŻ WELUR CHROMOWANA PODSTAWA
Oryginalny kształt, głębokie, wygodne siedzisko wykończone przyjemnym welurem, przeszycia i guziki to przepis na piękny fotel. Może też być doskonałym akcentem w stylu glamour podkreślającym estetykę gabinetu kosmetyczno- fryzjerskiego.
FOTEL HR650KW MALINOWY WELUR ZŁOTA PODSTAWA
Fotel obszyty miękką i wygodną tkaniną welurową. Ten wysublimowany mebel stanowić będzie doskonałe podkreślenie estetyki biura, gabinetu czy też salonu. Zaprojektowany z myślą o ekskluzywnych wnętrzach. Wysokie oparcie oraz wygodne podłokietniki zapewniaj